Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо застосування портативного РРО для розрахунків біля квартири клієнта

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 14.12.2018 р. № 5229/6/99-99-14-05-01-15/ІПК надала роз’яснення щодо застосування портативного РРО для розрахунків біля квартири клієнта.

Так, господарська одиниця - це стаціонарний або пересувний об’єкт, у тому числі транспортний засіб, де реалізуються товари чи надаються послуги та здійснюються розрахункові операції. Водночас РРО може застосовуватись тільки у тій господарській одиниці, яка зазначена у реєстраційному посвідченні РРО.

Якщо звернутись до Постанови від 12.02.2013 р. № 42 то в ній вказано наступне: переказ коштів можливо проводити за допомогою платіжних пристроїв та через пункти приймання готівки (робоче місце працівника, облаштоване технічним пристроєм із відповідним програмним забезпеченням, що формує електронний документ на переказ готівки), а отже здійснення переказу коштів поза межами робочого місця працівника не передбачено.

З огляду на це ДФС вважає, що суб’єкт господарювання має право застосовувати РРО тільки у тій господарській одиниці, яка зазначена у реєстраційному посвідченні.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 14.12.2018 р. № 5229/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ